Duben 2011

Pod jezerem

28. dubna 2011 v 17:05 | (/ Patricia Affliction /) |  Knihy
Omlouvám se,ale ještě nemám založenou rubriku knihy :).

Název knihy:Pod jezerem-originální název-Under the lake
Autor:Stuart Woods
Obsah:Co leží pod hladinou jezera v Sutherlandu v Georgii?Co za tajemství, co za hříchy?A co ty historky o korupci,krvesmilstvu a ohavných surovostech před dávnými časy-je na nich něco pravdy?A světla v jezeře?
____________________________________
John Howell je bývalý novinář, který už nějaký čas nestojí na vrcholu své slávy.Manželství s ženou, která je úspěšnější než on sám a různé komlexy ho přivedly až k alkoholismu a sebevražedným sklonům.Aby zlepšil svoji finanční situaci, odjíždí na venkov napsat životopis pro jednoho boháče.Hned po příjezdu na venkov naráží Howell na samé záhady.Obyvatelé městečka mu něco tají a ke všemu se mu v domě, ve kterém bydlí, zjevuje duch malé dívky.Jsou to halucinace?Nebo varování před nebezpečí?

Můj názor:Osobně si myslím že tahle kniha patří mezi nejlepší knihy které jsem zatím četla .Půjčila jsem si jí od taťky s tím že mě asi moc nebude bavit ,ale vážně jsem otáčela jednu stránku za druhou.Děj je skvělý.Celá knížka je skvělá.Kdyby se někomu z vás zalíbila a chtěli byste si ji přečíst, tak asi budete mít problém ji sehnat.Možná ji seženete na aukru nebo v knihovně.
PS:To bílé není roztrhlé,zlepené nebo co si budete myslet ,ale je to součástí obalu :).

27.4.2011-

27. dubna 2011 v 18:28 | (/ Patricia Affliction /) |  Diary
Zdravím ! :)

Možná se dívíte,že tady ještě něco píšu když jsem chtěla jít na blogspot.com.Ani se nebudu tajit tím že bych tam někdy chtěla přejít ,ale zatím zůstanu u starého dobrého blogu.cz.Ale teď k nadpisu,že? :D.Dneska jsem se byla zase podívat do Zlína.A víte co je na tom nejlepší ? :D.Jela jsem místo školy :D.Takže blbý rozvrh na středu mně odpadnul :D.Ale zpátky.Každopádně jelo se tam hlavně kvůli sestře-(šla dělat zkoušky na školu..).Vyjeli jsme asi něco kolem 5:45.Poté vysadili sestru a šli jsme s ní chvíli čekat. A pak směr Čepkov.

Jelikož jsme dojeli do Čepkova strašně brzo tak všechny obchody (kromě restaurace a trafiky) v něm byly zavřené (sakra takový stěr :D).A tak jsme hodinu a něco trávili v restauraci.Ale nakonec se všechny otevřely.První mé kroky vedly do obchodu GATE.Měli tam nové plavky.Ale ,teda že by se mně je chtělo zkoušet to ne.Z oblečení mě napoprvé nezaujalo nic.Ale šperky ♥.Nemůžu si pomoc ,ale v Gate prostě mají dokonalé šperky.Zalíbil se mi tam jeden šperk ale prozatím jsem ho tam nechala.Jen velká škoda byla že šperk který se mi minule tolik líbil byl už jenom jeden vybledlý :(.
Další mé kroky vedly do obchodu New Yourker.Uhm...Myslela jsem si že tam budou aspoň oxfordky ,které tam kdysi byly ale bohužel už nebyly.Taky jsem čekala jednu košili ale ta už také nebyla.No jo,kdo pozdě chodí sám sobě škodí.Jediné věci co mě tady zaujaly byly-náhrdelník(docela velký )ve tvaru zrcádka,námořnické tričko a takové jak kdyby námořnické šaty.Poté jsem zahla do Kenvela-upřímně tady se mně tentokrát nelíbilo nic.

Jen tak si říkám jestli je to normální když to stejného obchodu vlezu dvakrát a vícekrát.Doufám že nejsem sama :D.Tak napodruhé jsem vlezla do Gate.Šla jsem si pro ten náhrdelník.Ale po cestě ke šperkám mě zaujalo tričko.Námořnické,vepředu kousek mašle a vzadu konec mašle.Vypadalo to zajímavě :).Bylo velké,škoda.A poté jsem objevila takovou úžasnou tmavě modrou letní bundu.A ta byla prozměnu malá :D.Takže nakonec jsem z Gatu(-e?) odešla jenom se šperkem.Podruhé jsem navštívila zase New Yourker :D.Z tama jsem si nic nedonesla.Bohužel tady nebylo víc obchodů které jsem chtěla navštívit.

V 11:40 měli sestře zkončit příjmačky tak jsme pro ni jeli.A jeli za tetou :D.To tady nebudu popisovat-bezvadné :).Pak už jsme jeli domů-po cestě nabrali ze školy ještě mamku.Popravdě :první jsem tendle článek vůbec nechtěla psát ,protože my máme vážně "skvělý" foťák.Jo dělá pěkné fotky ale detaily vůbec.Tak jsem se naštvala šla do menu a něco nastavila.Mno sice detaily stejně nic moc ale lepší než minule :D.
Fotky:
Náhrdelník :)