Červen 2011

Inspiration:Princess

18. června 2011 v 19:05 | (/ Patricia Affliction /)
Také jste si přály,když jste byly menší být princeznami?
Btw:Těžké bylo najít nějaké obrázky s "princkami" :D.

Deník Anny Frankové-film

16. června 2011 v 13:20 | (/ Patricia Affliction /) |  Filmy
O čem je :
Je to úplně jako o knížce .Takže:
Filmová adaptace deníkových záznamů třináctileté židovské dívky Anny, které si vedla v letech 1942-44. Jak kniha, tak film líčí tíživou situaci skupinky Židů nucených schovávat se před nacisty v těsném podkroví jedné rušné továrny. Nemožnost vyjít ven, udělat jakýkoli zvuk v době, kdy je továrna plná dělníků, nedostatek jídla či vyhrocené vztahy jsou jen maličkostí oproti tomu, co se děje venku.
ZDROJ:www

ONLINE/KE STAŽENÍ-Jsou dvě části filmu 1,2.Doporučuju si je stáhnout na ulozto.cz=Tady a Tady


Trailer-

Inspiration:Owlish necklace_#2

16. června 2011 v 11:51 | (/ Patricia Affliction /) |  Šperky_#2

Deník Anny Frankové

2. června 2011 v 15:21 | (/ Patricia Affliction /) |  Knihy
Název: Deník Anny Frankové
Autor: Franková Anne
Obsah:
Anne Franková byla obyčejná dospívající dívka.Jenže - její život od základů změnila druhá světová válka. Kvůli svému židovskému původu se musela spolu s rodinou od roku 1942 ukrývat před nacisty v zadním traktu domu,kde sídlila otcova firma.Z té doby také pochází deník.V roce 1944 však byla jejich skrýš prozrazena a prakticky celá rodina byla odvezena do koncentračních táborů v Německu.Jediný, kdo přežil, byl Annin otec, který se postaral o to, aby pozoruhodné zápisky jeho dcery byly zachovány pro příští generace jako autentické svědectví této tragické doby. Anne zahynula na jaře 1945 v Bergen-Belsenu.

Zdroj:www,www

Můj názor:Uhm,vážně kdybych tady měla psát celý svůj názot tak by to bylo dlouho.Jednoduše dokonalá knížka,která vás strhne,budete otáčet stránku za stránku.Popravdě přišlo mi jako bych na ni byla i závislá ♥.D-O-P-O-R-U-Č-U-J-U.A jelikož jsem dneska zjistila,že existuju stejnomený film,tak si asi dokážete představit co teď dělám.Ano stahuju ho.
Cč.-fotky-všechny pochází z knížky Deník Anny Frankové
Původně jsem je chtěla oskenovat,ale to by bylo asi na dlouho ,tak jsem je vyfotila.