Deník Anny Frankové

2. června 2011 v 15:21 | (/ Patricia Affliction /) |  Knihy
Název: Deník Anny Frankové
Autor: Franková Anne
Obsah:
Anne Franková byla obyčejná dospívající dívka.Jenže - její život od základů změnila druhá světová válka. Kvůli svému židovskému původu se musela spolu s rodinou od roku 1942 ukrývat před nacisty v zadním traktu domu,kde sídlila otcova firma.Z té doby také pochází deník.V roce 1944 však byla jejich skrýš prozrazena a prakticky celá rodina byla odvezena do koncentračních táborů v Německu.Jediný, kdo přežil, byl Annin otec, který se postaral o to, aby pozoruhodné zápisky jeho dcery byly zachovány pro příští generace jako autentické svědectví této tragické doby. Anne zahynula na jaře 1945 v Bergen-Belsenu.

Zdroj:www,www

Můj názor:Uhm,vážně kdybych tady měla psát celý svůj názot tak by to bylo dlouho.Jednoduše dokonalá knížka,která vás strhne,budete otáčet stránku za stránku.Popravdě přišlo mi jako bych na ni byla i závislá ♥.D-O-P-O-R-U-Č-U-J-U.A jelikož jsem dneska zjistila,že existuju stejnomený film,tak si asi dokážete představit co teď dělám.Ano stahuju ho.
Cč.-fotky-všechny pochází z knížky Deník Anny Frankové
Původně jsem je chtěla oskenovat,ale to by bylo asi na dlouho ,tak jsem je vyfotila.

Anna,1940


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 25. června 2011 v 5:47 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama